Fotografuję od kilkunastu lat. 

Jestem także absolwentem dwuletniego Studium Fotografii Artystycznej przy Gdańskiej Galerii Fotografii (oddział Muzeum Narodowego w Gdańsku).

 

Miasta w których fotografuję to m.in. Wejherowo, Luzino, Reda, Rumia, Puck, Gdynia, Sopot, Gdańsk czyli Trójmiasto i nasze piękne Kaszubskie okolice :)

 

Zapraszam do kontaktu :)

O mnie - słowami Klientów: 

 

Marta i Daniel: " zdjęcia są cudowne.. wszystkie. Dziękujemy ślicznie :-) (...) Zdjęcia są super!!! Aż brak nam słów... " 

 

Paulina i Sebastian: " Zdjęcia są zabójcze i wszystkie się nam podobają (...)  To jest kunszt :) Super super i jeszcze raz super " 

 

Monika i Mariusz: " ...Jesteśmy bardzo zadowoleni, zdjęcia są rewelacyjne! ... " 

 

Anita i Jakub: " ...Zdjęcia po prostu wyszły zaje..... :) nie miałam pojęcia że możemy razem tak ładnie wyglądać (...) dzięki :)))))) " 

 

Ania i Paweł: " ...Zdjęcia ahh zdjęcia fajne są nasza rodzina i znajomi już nie mogą się ich doczekać :) Mówią, że fotograf był fajny i muszą zobaczyć foty :) " 

 

Agnieszka i Szymon: " ...Zdjęcia są super, nawet nie wiedziałam, że takie rzeczy się tam działy ;) Czekamy z niecierpliwością na więcej. Nic nie usuwamy, wszystkie są świetne :) " 

 

Marta i Piotr: " ...Zdjęcia tak piękne, że nie możemy się zdecydować, które wywołać, więc wywołamy wszystkie ;) (...) Wczoraj po długiej dyskusji udało nam się wybrać (co wydawało się niemożliwe) 3 zdjęcia do powieszenia na ścianę ;) " 

 

Ola i Adrian: " ...Musimy pochwalić Twój gust bo zdjęcia są piękne ;-) " 

 

Daria i Mateusz: "...Dziękujemy za zdjęcia, są super i nie chcemy niczego zmieniać (...) Album bardzo nam się podoba :) " 

 

Jacenty: " Ale super fotki! Jest pan mistrzem :) Nic nie usuwać. Niech wszystkie zostaną. Dziękuję. (...) Dobrego wybrałem fotografa :)) " 

 

Krystyna: " ... ciężko było ograniczyć się do minimum, bo prawie wszystkie zdjęcia bym chciała wywołać, po setnym obejrzeniu ;) ... " 

 

Jowita: " ... Rzuciłam okiem sama dziś w pracy - zdjęcia są baaaaaardzo ładne :) ... " 

AmberFoto Fotografia Ślubna Wejherowo Fotograf Wejherowo Rumia Reda

© 2018 AmberFoto.pl  |  Fotograf Piotr Witczak  |  fotograf wesele  |  Tel: +48 506 089 716  |  e-mail: AmberFoto@gmail.com 

Zasięg moich działań obejmuje miejscowości: Wejherowo, Reda, Rumia, Władysławowo oraz Gdynia, Sopot, Gdańsk [Trójmiasto] czyli nasze piękne Kaszuby :)

Fotograf Wejherowo Rumia Reda

AmberFoto fotografia ślubna, rodzinna, produktowa. Oryginalne fotoreportaże z przebiegu Uroczystości Ślubnych, Rodzinnych, Eventów.

Profesjonalne usługi fotograficzne: Fotografia Dziecięca, Fotografia Chrztu, Fotografia Komunijna.

Fotografia wnętrz: zdjęcia pokojów, mieszkań, apartamentów, domów, lokali gastronomicznych, pensjonatów hoteli oraz firm.